content_top.png
pogotowie_button.png

O nas

default

Jesteśmy profesjonalną Agencją świadczącą usługi opiekuńcze oraz pielęgnacyjne dla osób starszych, chorych oraz niepełnosprawnych na terenie całego województwa śląskiego. Zatrudniamy wykwalifikowany personel: opiekunki osób starszych, opiekunów medycznych, asystentów osób niepełnosprawnych, pielęgniarki, fizykoterapeutów oraz rehabilitantów.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno usługi w zakresie godzinowym jak i całodobowym.

Opiekujemy się prywatnymi klientami w ich domach, współpracujemy z Ośrodkami Pomocy Społecznej w zakresie usług opiekuńczych, pielegnacyjnych, rehabilitacji a także usług specjalistycznych dla dorosłych i dzieci z zaburzeniami psychicznymi. Wraz z Organizacjami Pozarządowymi i Urzędami Miast organizujemy usługi Asystentury dla Osób Niepełnosprawnych.

Do tej pory pod naszą opieką znalzło się już ponad 300 osób. Sprawowalismy nasze usługi w systemie godzinowym, całodziennym, nocnym oraz całodobowym z zamieszkaniem. Nasi Asystenci Osób Niepełnosprawnych pomogli w pokonywaniu codziennych barier ponad 60 osobom z róznymi rodzajami niepełnosprawności zarówno fizycznej jak i psychicznej.

Pomogliśmy wracać do zdrowia poprzez fizjoterapię i rehabilitację oraz pielęgnację  ponad 75 osobom.

Wspomnieć należy również o naszych najmłodszych podopiecznych - pod naszą opieką było do tej pory ponad 10 dzieci.

Wszystkie nasze usługi wykonywane są w domach naszych podopiecznych, co pozwala na swobodną atmosferę, intymność oraz dobre samopoczucie klientów.

Nasi pracownicy są doświadczeni, wyszkoleni. Staramy się aby osoby dla nas pracujące były empatycznne, nastawione na pomoc i aktywizację osób chorych. Zależy nam na tym, żeby podopieczni mieli poczucie bezpieczeństwa i intymności oraz najwyższy standard opieki.